facebook

Dotknij KulturyUniwersytet Jagielloński
Edycja 2012
Zobacz relację z wydarzenia Dotknij Kultury 2012
Edycja 2016
Zobacz adaptacje wyróżnione w edycji 2016
Koncert - Edycja 2017
Tym razem uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać wybranych utworów wybitnej wokalistki jazzowej Agi Zayran w towarzystwie fortepianowego akompaniamentu Michała Tokaja. Utwory zostały przygotowane przez artystkę specjalnie pod kątem Dotknij kultury, czyli idei równego dostępu do nauki, kultury i wiedzy
Koncert Tomasza Stańki - Dotknij Kultury 2013
Ukoronowaniem wydarzenia „Dotknij kultury” w roku 2013 był wieczorny koncert na dziedzińcu Collegium Maius, podczas którego wystąpił światowej sławy trębacz jazzowy Tomasz Stańko.

2015

Dotknij kultury to całoroczne wydarzenie łączące ludzi bez względu na niepełnosprawność, poglądy, wiek, czy pochodzenie. Równość w dostępie do dóbr kultury, nauki i sztuki to najistotniejsza wartość przyświecająca tej inicjatywie. Wykłady, spotkania i koncerty są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Opracowane w ramach Dotknij kultury adaptacje eksponatów służą na co dzień zwiedzającym Collegium Maius UJ osobom z niepełnosprawnością wzroku i starszym.
Zapraszamy do brania udziału w Dotknij kultury oraz zwiedzania uniwersyteckiego muzeum – nauka i sztuka łączą pokolenia.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.